PostHeaderIcon "Bijemy rekordy aktywności podczas pandemii - rozbiegany polski, rozbiegana matematyka".

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 9 w Bełchatowie zaprasza do udziału w powiatowym konkursie "Bijemy rekordy aktywności podczas pandemii - rozbiegany polski, rozbiegana matematyka". W załączeniu znajduje się regulamin i formularze zgłoszeniowe.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz zgłoszeniowy - bijemy rekordy.pdf)Formularz zgłoszeniowy - bijemy rekordy.pdf[ ]509 Kb
Pobierz plik (Konkurs 1.jpg)Konkurs 1.jpg[ ]1137 Kb
Pobierz plik (Konkurs 2.jpg)Konkurs 2.jpg[ ]1084 Kb
 

PostHeaderIcon Nowe zmiany obowiązujące od 22 marca do 11 kwietnia

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie – to najważniejsza zmiana w funkcjonowaniu szkół i placówek wprowadzona z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej. Również uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: sportowych, mistrzostwa sportowego, szkół z oddziałami sportowymi i oddziałami mistrzostwa sportowego będą realizowali wszystkie zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W pozostałych przypadkach zostają utrzymane dotychczasowe zasady.

Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła ma obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Placówki wychowania przedszkolnego nadal pracują bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Załączniki:
Pobierz plik (Rozporządzenie wydane z art. 30b.pdf)Rozporządzenie wydane z art. 30b.pdf[ ]260 Kb
 

PostHeaderIcon „W&W czyli wiosenne i wielkanocne aranżacje”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza do udziału w akcji „W&W czyli wiosenne i wielkanocne aranżacje”.

Zadaniem uczestnika jest wykonanie ozdoby wielkanocnej (palmy, zająca, pisanki, stroika lub innej) w dowolnej technice.

Wykonane ozdoby użyte zostaną do dekoracji Działu Dziecięcego WBP w okresie Świąt Wielkanocnych.

Warto podtrzymywać piękną tradycję robienia ozdób świątecznych pisanek, kraszanek, stroików, palm, kurczaków, wianków, zawieszek, obrazków, zajęcy‼️

Aby wziąć udział w akcji, należy wykonaną pracę do 24 marca 2021 r.:

- przesłać na adres Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (ul. Gdańska 100/102; 90-508 Łódź)

- dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora i pozostawić w Dziale  Dziecięcym  WBP (wejście C).

Nie jest wymagany formularz zgłoszeniowy. Praca może zostać  podpisana jedynie imieniem lub pseudonimem. Nie może zawierać żadnych danych osobowych.

W wiosennych nastrojach czekamy na Wasze prace

Regulamin akcji dostępny pod linkiem https://www.wbp.lodz.pl/pliki/regulamin-ww.pdf

 

Szczegółowych informacji o akcji udzielają: Ewa Nowak-Wawrzyniak – kierownik Działu Dziecięcego (w organizacji) oraz pozostali pracownicy Działu Dziecięcego  (tel.  42-663-03-50; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

 

PostHeaderIcon Informacja

Zdjęcia z życia szkoły nie będą wyświetlane na stronie głównej. Znajdują się w zakładce -> Galeria -> Rok 2020/2021

 

PostHeaderIcon Życzenia

UCZNIOWIE KLASY 3 PRZESYŁAJĄ ŻYCZENIA URODZINOWE DLA FILIPA, KTÓRY MIESZKA W DOMU CHŁOPAKÓW W BRONISZEWICACH, PROWADZONYM PRZEZ SIOSTRY ZAKONNE I ZAPRZYJAŹNIONYCH Z NIMI WOLONTARIUSZY.