PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Informacja dla rodziców

W poniedziałek (26 listopada) w przedszkolu obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Prosimy, aby dzieci przyniosły swojego ulubionego, pluszowego misia.

W dniu 29 listopada (czwartek) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami w grupie trzylatków, pięciolatków i sześciolatków.


UWAGA!

Zebranie w grupie czterolatków odbędzie się 4 grudnia (wtorek) o gody. 16.00

 

PostHeaderIcon Zajęcia otwarte dla rodziców

Zajęcia otwarte to forma zajęć umożliwiająca rodzicom obserwowanie swojego dziecka w czasie zabaw i zajęć w grupie rówieśniczej. Rodzice mają możliwość zapoznania się z osiągnięciami swojej pociechy oraz zachowania się dziecka w czasie zajęć dydaktycznych. Mogą porównać stopień rozwoju swojego dziecka z rówieśnikami. Zajęcia takie umożliwiają również zapoznanie się ze sposobem pracy nauczyciela w przedszkolu.

21 listopada 2018 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematyka zajęć dotyczyła nadania imion poszczególnym grupom. Trzylatki to grupa „Wiewiórki”, czterolatki „Liski”, pięciolatki „Misie”, sześciolatki „Biedronki”.

W czasie zajęć dzieci aktywnie brały udział w zabawach muzycznych, plastycznych, ruchowych, słuchowych, tańczyły, przeliczały, dzieliły na sylaby, wzięły udział w konkursie przyrodniczym. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i aktywny udział w zajęciach.

 
Więcej artykułów…