PostHeaderIcon II Mistrzostwa Szachowe o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Woli Wiązowej

Turniej Szachowy

W II Mistrzostwach Szachowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Wiązowej wzięło udział 25 zawodników - uczniów naszej szkoły. Najmłodszy miał lat 8, a najstarszy 16. Turniej odbył się w dwóch częściach - eliminacje i finały. Do finału zakwalifikowało się po 6 zawodników z dwóch grup eliminacyjnych. Mistrzostwo z poprzedniego roku obronił Kacper Stępnik (VI), drugie miejsce zajął Ksawier Sikora (V), a trzecie - Oskar Sworowski (III g). Tytuł najlepszej zawodniczki do lat 13 zdobyła Alicja Stępnik, a najlepszym zawodnikiem do lat 9 został Bartłomiej Bryła. Organizatorem turnieju był Łukasz Topolski.

Klasyfikacja Finałowa:

1. Stępnik Kacper

2. Sikora Ksawier

3. Sworowski Oskar

4. Klimczak Damian

5. Rogalewicz Hubert

6. Foltyński Klaudiusz

7. Stępnik Ala

8. Zygmunt Szymon

9. Budzisz Patryk

10. Fiuk Kacper

11. Kita Dawid

12. Bryła Bartłomiej