PostHeaderIcon Pozostało tylko 1.5 kilograma! Jaś – jeden z bliźniaków walczy z SMA

Wirtualna kawa, #gaszynchallenge czy #pajecznochallenge. Po raz kolejny mieszkańcy Pajęczna, Wielunia i okolicznych powiatów ruszyli z pomocą dla dziecka chorego na SMA. Na terapię genową i leczenie małego Jasia Czarneckiego potrzeba ponad 10 mln zł. Niestety, na uzbieranie tej kolosalnej kwoty jest bardzo mało czasu.

Po raz kolejny małe dziecko potrzebuje olbrzymich pieniędzy na leczenie. Tym razem to mały mieszkaniec Pajęczna, Jan Czarnecki. Do zebrania jest ponad 10 mln złotych, a czasu bardzo mało. Do górnej granicy, przy której można podać lek czyli 13,5 kg, Jasiowi brakuje bowiem tylko 1,5 kilograma. Mieszkańcy Pajęczna, Wielunia i wielu innych miejscowości ponownie stanęli na wysokości zadania i ruszyli z challengami dla Jasia.

Nasza szkoła również chce wesprzeć chłopca w walce z chorobą. Na terenie naszej placówki będą zbierane pieniądze do specjalnie na ten cel przygotowanych puszek. Akcja prowadzona jest przy udziale Samorządu Uczniowskiego. Każdy, kto chciałby wesprzeć tę inicjatywę może przynosić pieniądze do końca grudnia 2022 r.

 

https://www.siepomaga.pl/jas-pokona-sma

 

PostHeaderIcon SZLACHETNA PACZKA