PostHeaderIcon Informacja

Szanowni Państwo,

W przypadku awarii telefonu w przedszkolu proszę dzwonić pod nr 43 67 66 987 w godz. 8.00 - 14.30

 

PostHeaderIcon Konkurs z nagrodami z okazji Święta Edukacji Narodowej

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela portal Dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

Dyktando rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność rozwiązywania oraz czas (im szybciej, tym lepiej).

Aby wziąć udział w Dyktandzie na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub założyć konto użytkownika na portalu Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:
https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej

Dyktanda konkursowe udostępnione zostanie do rozwiązywania o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

 

PostHeaderIcon Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań

Portal www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą polegały na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że prace konkursowe przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane wyrazy, potoczne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, długiej listy), ale także nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

 

PostHeaderIcon KASZTANOBRANIE DLA KRZYSIA

 

PostHeaderIcon Informacja

14,15.10.2021 r. nie ma dowozów i odwozów dzieci autobusem do przedszkola.