PostHeaderIcon DZIEŃ DZIECKA

"KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT"


 

PostHeaderIcon II Mistrzostwa Szachowe o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Woli Wiązowej

Turniej Szachowy

W II Mistrzostwach Szachowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Wiązowej wzięło udział 25 zawodników - uczniów naszej szkoły. Najmłodszy miał lat 8, a najstarszy 16. Turniej odbył się w dwóch częściach - eliminacje i finały. Do finału zakwalifikowało się po 6 zawodników z dwóch grup eliminacyjnych. Mistrzostwo z poprzedniego roku obronił Kacper Stępnik (VI), drugie miejsce zajął Ksawier Sikora (V), a trzecie - Oskar Sworowski (III g). Tytuł najlepszej zawodniczki do lat 13 zdobyła Alicja Stępnik, a najlepszym zawodnikiem do lat 9 został Bartłomiej Bryła. Organizatorem turnieju był Łukasz Topolski.

Klasyfikacja Finałowa:

1. Stępnik Kacper

2. Sikora Ksawier

3. Sworowski Oskar

4. Klimczak Damian

5. Rogalewicz Hubert

6. Foltyński Klaudiusz

7. Stępnik Ala

8. Zygmunt Szymon

9. Budzisz Patryk

10. Fiuk Kacper

11. Kita Dawid

12. Bryła Bartłomiej

 

 

PostHeaderIcon WYCIECZKA

WYCIECZKA

KRAKÓW - WIELICZKA

30 maja uczniowie klas IVb i V wzięli udział w wycieczce. Zwiedzili Katedrę na Wawelu, zamek, Kościół Mariacki, obejrzeli starówkę.          W Wieliczce zwiedzili kopalnię soli.


 

PostHeaderIcon DZIEŃ MATKI

"ZA WSZYSTKIMI TWOIMI HISTORIAMI ZAWSZE KRYJE SIĘ HISTORIA MATKI,

PONIEWAŻ TO W JEJ HISTORII, ZACZYNA SIĘ TWOJA".

 


 

PostHeaderIcon MOJA EKOLOGICZNA GMINA

X GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

"MOJA EKOLOGICZNA GMINA"

22 maja 2018 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja tego konkursu. W tym roku pod hasłem: "Dbam o środowisko jak o własny dom". Uczestnikami byli uczniowie klas VI z Woli Wiązowej i z Ruśca. Celem konkursu było kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska, wzmacnianie świadomości ekologicznej, integracja uczniów, wyposażenie ucznia w umiejętność obserwacji własnego środowiska oraz zmian zachodzących pod wpływem działalności człowieka.