PostHeaderIcon Książka - obiekt artystyczny

 

PostHeaderIcon Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli Wiązowej prowadzi zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

  • Przy zapisach dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w naszej placówce obowiązuje „Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego”.
    Deklaracje otrzymają dzieci w przedszkolu.
  • Przy zapisach dzieci rozpoczynających wychowanie przedszkolne we wrześniu 2021 r. obowiązuje „Wniosek o przyjęcie dziecka...” złożony do 31 marca 2021 r. Wnioski można składać w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Woli Wiązowej.
 

PostHeaderIcon Informacja

Od poniedziałku, 1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Zmienione zostały rozwiązania o organizacji nauki zdalnej na terenie szkoły, wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.

Uczniowie klas I–III szkół podstawowych oraz dzieci w wychowaniu przedszkolnym kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży, szkół podstawowych dla dorosłych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego, centrów kształcenia zawodowego, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, domów wczasów dziecięcych i szkolnych schronisk młodzieżowych do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie.

W załączeniu znajduje się komunikat w tej sprawie oraz treść rozporządzenia. Obecnie rozporządzenie czeka na publikację w Dzienniku Ustaw.

Załączniki:
Pobierz plik (Komunikat MEiN - Od 1 lutego.pdf)Komunikat MEiN - Od 1 lutego.pdf[ ]310 Kb
Pobierz plik (Rozporzadzenie.pdf)Rozporzadzenie.pdf[ ]405 Kb
 

PostHeaderIcon DLA DZIECI I RODZICÓW

RECEPTA NA DOBRY DZIEŃ


 

PostHeaderIcon Informacja

W związku z powrotem klas I-III do szkół od dnia 18.01.2021r. dzieci dojeżdżające autobusem mają zapewniony dowóz.